Seo & Sem Çalışma Süreci Nasıl İşler?

 

Seo çalışması yapılmadan önce mevcut web sitesi detaylı olarak incelenir ve ön rapor sunulur.Çalışma yapılacak anahtar kelimeler ve hedeflenen amaç doğrultusunda çalışmaya başlanır.Seo çalışması web siteye ve anahtar kelimelere bağlı olarak minimum 6 ay olarak gerçekleşir.Çalışma sonunda detaylı rapor sunulur.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı Süreci Nasıl İşler?

 

Sosyal medya için öncelikle çalışma yapılacak hesap detaylı olarak incelenir ve ön rapor sunulur.Daha sonra yapılacak işlemler için görüşülür.Anlaşmadan sonra aylık yol haritası çizilir ve ay sonunda detaylı rapor sunulur.

 

Web Tasarım & Web Yazılım Süreci Nasıl İşler?

 

İşe başlamadan öncelikle istedikleriniz detaylı olarak projelendirilir.Proje şablonu karşılıklı görüşler sonucu düzenlenir ve projeye başlanır.İlk olarak projenin tasarımı yapılır.Tasarım revizyonlar sonucunda son halini alır ve yazılım aşamasına geçilir.Yazılım aşaması bittikten sonra test aşamasına geçilir.Test aşaması bittikten sonra proje teslim edilir.

 

Kurumsal Kimlik Teslim Süreci Nedir ?

 

İlk olarak Alegorist Reklam ajansı folarak sizlerin firmasına yakışan en iyi tasarımı sizlere sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken işletmenizin nasıl bir yer olması çok önemli fikirlerinizi aldıktan sonra işlemlere başlayıp istediğiniz çalışmalara göre süreç belirleniyor.